Admission

Ready to enroll?
We hope to meet you soon

Thank you for your interest in felis mauris quisque scelerisque, porta placerat pharetra, ac sodales vel vitae tincidunt mauris arcu placerat mi quis lorem parturient rutrum. 

(123) 456-7890
The process

01

Take a tour

Tortor sed nulla gravida ipsum aliquam consectetur neque odio dui turpis fringilla hac bibendum commodo proin quam posuere consequat.

02

Submit application

Tortor sed nulla gravida ipsum aliquam consectetur neque odio dui turpis fringilla hac bibendum commodo proin quam posuere consequat.

03

Meet and greet

Tortor sed nulla gravida ipsum aliquam consectetur neque odio dui turpis fringilla hac bibendum commodo proin quam posuere consequat.

04

Secure a spot

Tortor sed nulla gravida ipsum aliquam consectetur neque odio dui turpis fringilla hac bibendum commodo proin quam posuere consequat.

Required enrollment documents

Pulvinar ultrices porta mattis quis lobortis est facilisis purus nunc, sed semper enim dictum sed donec condimentum sodales sed non vel malesuada morbi arcu justo, pretium sagittis hac nisi amet, fermentum nunc.

Rozwój fizyczny:

Przedszkolaki rozwijają swoje zdolności motoryczne poprzez doskonalenie umiejętności chodzenia, biegania, skakania, łapania i rzucania. Stopień rozwoju fizycznego może się różnić w zależności od siły, zwinności i koordynacji ruchowej.

Rozwój społeczny i emocjonalny:

W wieku przedszkolnym dzieci uczą się jak nawiązywać relacje z innymi dziećmi i dorosłymi. Stopień rozwoju społecznego może się różnić w zależności od zdolności do współpracy, empatii, rozumienia uczuć innych osób oraz radzenia sobie z emocjami

Rozwój językowy:

Przedszkolaki rozwijają umiejętność komunikowania się za pomocą języka. Stopień rozwoju językowego może się różnić w zależności od słownictwa, zdolności do formułowania zdań, rozumienia polecenia, opowiadania historii i nawiązywania rozmów.

Wizja
Zespół opracowuje program po dokonaniu wielospecjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania dziecka, uwzględniając diagnozę poradni psychologiczno-pedagogicznej.
Misja
Opieka i terapia dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera, z niepełnosprawnością sprzężoną, z niepełnosprawnością ruchową, niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub lekkim.

Nauczycielki

Są gotowe służyć pomocą, wspierać i inspirować, tworząc atmosferę, w której każdy czuje się akceptowany i zmotywowany do osiągania sukcesów.

Atmosfera

Specjalistki nie tylko posiadają ogromną wiedzę i umiejętności pedagogiczne, ale także są niezwykle miłe i życzliwe. To właśnie dzięki nim nauka staje się przyjemnością, a przedszkolestaje się drugim domem dla naszych uczniów.

Zaangażowanie

Ich ciężka praca, poświęcenie i nieustanną chęć pomocy. Dzięki nim nasze przedszkole to miejsce, w którym edukacja nabiera znaczenia i zostawia trwałe ślady w sercach naszych dzieci.

Empatia

Ich ciepłe usposobienie i umiejętność słuchania sprawiają, że dzieci czują się bezpiecznie i zauważone, co wpływa pozytywnie na ich rozwój i samopoczucie.

codzienne aktywności

By pomóc dzieciom realizować własny potencjał

Odtwórz wideo

Poranne pogaduchy

Nauczyciel wita dzieci radosnym "Dzień dobry!" i może poprosić każdego przedszkolaka, aby powiedział, jak się czuje tego ranka, zachęcić dzieci do podzielenia się dobrymi wiadomościami z własnego życia, odśpiewania wspólnej piosenki.

Planowe zajęcia

Podstawowe zajęcia przedszkolne mają na celu wszechstronny rozwój dzieci, zarówno pod względem fizycznym, społecznym, emocjonalnym, jak i intelektualnym.

Zabawy edukacyjne

Zabawy ruchowe, językowe, matematyczne, sensoryczne, taneczne, konstrukcyjne, plastyczne, wszystkie by dzieci rozwijały swoją kreatywność i rozwój zdrowego stylu życia.

Odkrywanie świata

Zabawy z klockami, klockami Lego, układaniem puzzli czy tworzeniem różnych konstrukcji pomagają w rozwijaniu umiejętności logicznego myślenia,

Zajęcia językowe

Poprzez śpiewanie piosenek, słuchanie opowiadań, rymowanek i bajek, dzieci rozwijają umiejętność słuchania, mówienia i rozumienia języka. Mogą uczyć się podstawowych słów, wyrażeń, liter i dźwięków.

Plac zabaw

Zabawy w ogrodzie rozwijają zdolności manualne, wyobraźnię i sensorykę. Są świetną okazją do rozwijania sprawności fizycznej, koordynacji ruchowej i interakcji społecznych.

Scroll to Top