ważne dla rodziców

Dane organizacyjne

01

Godziny otwarcia

Przedszkole czynne jest codziennie

02

Liczba dzieci w grupie

Grupa terapeutyczna liczy 5 - 7 dzieci

03

Nauczyciele

Dziećmi opiekują się dwie nauczycielki:

04

Plan dnia

Wramach codziennych zajęć dbamy o wszechstronny rozwój dzieci i realizujemy indywidualny program terapeutyczno- edukacyjny.
Poza tym dzieci:

05

Posiłki

Wszystkie posiłki przygotowywane są w Przedszkolu. Na miejscu działa nasza własna, przedszkolna kuchnia. Uważamy, że w przypadku dzieci w wieku przedszkolnym sposób odżywiania i prawidłowo zbilansowana i zdrowa dieta, mają ogromne znaczenie dla ich dalszego rozwoju

Zapewniamy naszym przedszkolakom cztery smaczne, domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad i dwa podwieczorki. Jadłospis jest bardzo urozmaicony, dostosowany do potrzeb żywieniowych dzieci, bogaty w owoce sezonowe i warzywa.
Dzieci nie otrzymują podczas posiłków w Przedszkolu słodyczy, batonów, ciastek, słodzonych napojów gazowanych. Uwzględniamy także zalecenia dietetyczne dla dzieci z alergiami pokarmowymi, dla takich dzieci przygotowujemy posiłki indywidualnie, po dokładnym omówieniu diety dziecka i ustaleniu jej szczegółów z rodzicami.

06

Opłaty

Czesne miesięczne obejmuje opiekę w godzinach pracy przedszkola oraz wszystkie zajęcia wynikające z programu podstawowego.

Opłata za wyżywienie obejmuje 4 posiłki dziennie. Opłatę można odliczać, jeśli dziecko jest nieobecne w przedszkolu.

Indywidualny program rozwoju dziecka

Zapraszamy dzieci w wieku 2,5 - 6 lat z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego

Scroll to Top